Про скликання чергової сесії Краснопільської сільської ради

Дата: 25.08.2023 09:02

КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

25.08.2023 року № 31

Про скликання чергової сесії

Краснопільської сільської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, скликати чергову 41 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на  05.09.2023 року. Роботу пленарного засідання розпочати 5 вересня 2023 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради.

І. На розгляд  сесії винести наступні питання, а саме:

1. Про внесення змін до сільського бюджету.

2. Про передачу комунального майна у державну власність

3. Про організацію харчування дітей у закладах освіти Краснопільської сільської ради на  2023-2024 навчальний рік.

4. Про створення груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти Краснопільської сільської ради на 2023-2024 навчальний рік.

5. Про внесення змін до штатного розпису Михайлівського закладу дошкільної освіти "Колосок" Краснопільської сільської ради

6. Про внесення змін до штатного розпису Гранівського ліцею ім. О.Мельника Краснопільської сільської ради

7. Про внесення змін до штатного розпису Краснопільського ліцею Краснопільської сільської ради.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для особистого селянського господарства

10.  Про затвердження технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

11.  Про надання у власність земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва

12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках оголошень на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                           Катерина РОМАНЕНКО