КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОДОГРАЙ С.КРАСНОПІЛКА ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ»

Дата: 23.10.2023 09:29

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОДОГРАЙ

С.КРАСНОПІЛКА ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ»

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОДОГРАЙ С.КРАСНОПІЛКА ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ», 36205630

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: 42160000-8 — Котельні установки (Теплогенератор ТГУ-1200 в комплекті); Деталізований CPV код (у т.ч. для лотів) та його назва ДК 021:2015 - 42162000-2 Парові котли.

Вид процедури закупівлі: відкриті торги згідно пункту 37 прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами та з урахуванням положення Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (надалі - Особливості) .

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

255 611,00грн.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі – Теплогенератор ТГУ-1200 в комплекті на підставі Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме проаналізовано інформацію про ціни Теплогенератор ТГУ-1200 в комплекті, яка міститься в наступних джерелах:

1) у відкритих інформаційних джерелах;

2) в електронній системі закупівель;

Водночас, розпоряднику (одержувачу) бюджетних коштів необхідно обов’язково враховувати вимоги частини першої статті 23 БКУ та частини четвертої статті 48 БКУ, які забороняють взяття розпорядниками (одержувачами) бюджетних зобов’язань та здійснення платежів без відповідних бюджетних асигнувань, що в свою чергу надаються відповідно до встановлених бюджетних призначень.

Розмір бюджетного призначення: 255 611,00грн.

Обґрунтування технічних характеристик. Характеристика предмета закупівлі детально описана в Додатку №1 до тендерної документації. Обсяг, необхідний для забезпечення діяльності та виконання поставлених функціональних завдань замовника з урахуванням потреби у  Теплогенератор ТГУ-1200 в комплекті. Характеристика предмета закупівлі визначені з урахуванням технічних параметрів централізованої системи опалення.

Нормативно-правові акти, що формують підстави застосування процедури відкритих торгів:

1. Закон України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року зі змінами;

2. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12 жовтня 2022 р. № 1178;

3. Інші нормативні акти сфери публічних закупівель.