Шановні військовослужбовці, захисники і захисниці Української державиДорогі ветерани

Дата: 06.12.2023 08:57

Шановні військовослужбовці, захисники і захисниці Української держави‼️Дорогі ветерани‼️

Від щирого серця вітаю кожного, хто стояв і стоїть на захисті територіальної цілісності та національних інтересів нашої країни, з Днем Збройних сил України‼️

Наші військові - це справжня армія незламних та нескорених бійців-патріотів, котрі демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання звільнити наші землі від московської навали, виборюючи світле майбутнє для України.

Більшість з вас залишили свої мирні професії, а зараз, не вагаючись ні хвилини, взяли до рук зброю і гідно виконуєте свій військовий обов‘язок.

Ви - опора нашої держави‼️ Спокій наших домівок, спокій наших рідних - у ваших надійних та сильних руках. Пишаємося вами, незламні герої‼️Дякуємо за захист‼️

Міцних вам сил і незламної віри, добрих надій та удачі, оптимізму і стійкості, здоров‘я і витримки, мужності і відваги.

Шана усім Героям, які віддали своє життя за цілісність і незалежність нашої держави. Пам‘ять про них завжди залишиться в серцях жителів нашої громади.

Дякуємо батькам і матерям, котрі виховали справжніх патріотів. Доземний вам уклін і людська шана.

Сила та міць Української держави - у єдності армії і народу. Тож дякую всім за надію, захист наших мрій, планів і свободи.

Слава Героям‼️💙💛

Слава Україні‼️🇺🇦