Шановні волонтери та усі небайдужі люди

Дата: 18.12.2023 08:58

Шановні волонтери та усі небайдужі люди❗️

Від щирого серця вітаю Вас з Міжнародним днем волонтера!

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Для людей, котрі обрали цей шлях, це стає для способом життя.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територальну цілісність, підірвано економіку, саме ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додають віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.

Вдячна, що жителі нашої громади не залишаються осторонь проблем не лише своїх земляків-захисників, а й їх побратимів: це прості люди, учні, пенсіонери, працівники різних сфер та бізнесу.

Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, безкорисливу працю. Для вас найціннішою подякою є розуміння того, що ви реально можете врятувати людське життя. Нині, завдяки вашій підтримці, на східних і південних фронтах воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати!

Нехай Ваша доброта повернеться вам сторицею. Бажаю оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і виборює перемогу!