Шановні жителі громади

Дата: 03.12.2023 08:59

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Шановні жителі громади‼️

Цей день покликаний привернути увагу суспільства до людей з інвалідністю, до захисту їхніх прав, гідності й благополуччя.

Цей день є нагадуванням кожному з нас про наш обов‘язок турбуватись, бути милосердними до найбільш незахищених людей - людей з інвалідністю.

Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто інший, розуміють, що це шлях в нікуди. Вони пристосовуються до життя, як можуть, часто, з усіх своїх сил. Їм для життя потрібно просто жити - серед людей, в оточенні, котре їх розуміє, аби відчувати себе потрібними і захищеними.

Побажаймо ж їм здоров‘я, бадьорості духу, теплих стосунків з рідними, гідного життя та віри у власні сили‼️

Пам‘ятаймо, що захищаючи гідність цих людей, ми захищаємо своє людське обличчя. Тож побільше нам усім душевної щедрості і милосердя та втілення їх у добрі справи‼️