Єднаймося задля перемоги!

Дата: 29.01.2024 11:58

Сьогодні головним завданням кожного, хто вболіває за мир, перемогу і щонайшвидше повернення наших оборонців додому, має бути турбота про них там, на нулі. Першим, хто відгукнувся на наш клич про збір матеріалів для окопних пічок, був приватний підприємець з Кивачівки Валентин Лозоватий. Саме від нього ми отримали основну потребу в металі та трубах. Плюс ще й технічний жир, котрий наші волонтери використовують в поєднанні з парафіном і воском для виготовлення окопних свічок. Тепло в кожному тимчасовому сховку, котрі облаштовують наші захисники на бойових позиціях - це найперше, чого вони потребують під час короткотривалих перепочинків. Це не лише можливість зігрітися, а й приготувати елементарну гарячу їжу, чай чи каву. Тому дякуємо всім, хто долучається до збору металевих баночок, хто донатить на віск і парафін, хто безпосередньо їх виготовляє. Пишаємось нашими гранівчанами - школярами місцевого ліцею, командою, котру об‘єднали біля себе працівники будинку культури та бібліотеки; щира вдячність родині Стасюків-Руденко - Миколі та Оксані, Петру Євгеновичу Хоменку і Івану Артемовичу Тютяку чиї працьовиті руки постійно зайняті виробництвом окопних пічок та свічок. Особливі слова дяки Оксані Руденко та її помічницям, адже їх енергетичні батончики додають нашим захисникам сил в їх надважких буднях. Дякуємо всім (особливо депутату сільської ради Тетяні Пастушенко та її команді з Кивачівки), хто ділиться горіхами, медом, вівсянкою, сухофруктами, аби наші «нескорені бджілки» мали сировину для батончиків.

Крок за кроком рухаємося вперед. Ми маємо пам‘ятати, що без нас нашим захисникам - ніяк!

Єднаймося задля перемоги! 🇺🇦🇺🇦 Ми маємо вистояти! 🤝