Дата: 22.05.2024 09:11

Службою у справах дітей спільно з капітаном поліції СЮП Гайсинського РУП Наталією Гудимою , постійно здійснюється відвідування за місцем проживання сімей, які потрапили в складні життєві обставини. Цього разу працювали в Нараївському та Гранівському старостинських округах.
Під час відвідування з батьками проведено профілактичну бесіду щодо належного виконання батьківських обов’язків, недопущення зловживанням алкогольних напоїв , невідвідування дітьми навчальних закладів без поважної причини.
Ювенальна Поліція України