КРАСНОПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Гайсинський район Вінницька область
gov.ua
державні сайти України
 

Прощальний вечір, вечір випускний…

Дата: 03.07.2018 09:36
Кількість переглядів: 449

        Прощальний вечір, вечір випускний…

     Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх -школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.

     23 та 28 червня 2018 року відбулось хвилююче прощання зі школою – випускні вечори для учнів 11-их класів. Цими святковими днями випускники Краснопільської,Нараївської та Кивачівської шкіл отримали документ про здобуття середньої освіти.

  У кожній школі  відбулися святкові вечори. В цей день немов завдяки чарам за одну ніч діти перетворились із звичайних школярів у шикарних леді та елегантних  джентльменів. Навіть природа цього дня скорегувала свої плани і вирішила не псувати випускникам свята.

Зі святом успішного закінчення школи та вступом у доросле життя випускників привітали директори, вчителі, батьки та голова громади Краснопільської ОТГ Романенко Катерина Миколаївна.

   І школярі не забули віддати належну шану своїм учителям, котрі змалку плекали їх, навчали, творили із кожної дитини особистість, а сьогодні відправляли у самостійне плавання. Ніжними переливами зазвучала для випускників мелодія шкільного прощального вальсу. Красуні-дівчата та змужнілі хлопці прощалися зі школою, з учителями, з однокласниками.  Прощалися зі своїм безтурботним дитинством. А воно різнобарвними кульками летіло ввись, аж доки не розтануло у небесній сині. Нехай вони будуть щасливі - випускники 2018!

            

            

             

                                           

                                              

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора