День села

Дата: 31.07.2018 13:21

????????????·?°???µ ?·???±???°?¶?µ??????

У Краснопільській ОТГ започаткували святкування  Дня села. 28 липня Митків першим відзначав це свято у своїй громаді. На народні гуляння зібралися чи не всі жителі села-від малого до великого. Необійшлось на святі і без гостей з сіл Краснопілка,  Кивачівка, Нараївка, Тополівка.

Привітати громаду та жителів села прийшли голова Краснопільської ради Романенко Катерина Миколаївна, Боровий Григорій Іванович ,голова районної ради , Парно Володимир Михайлович- директор Теплицької філії ПрАТ МХП « Зернопродукт », Бойко С.М ,місцевий фермер Довженко В.П., В.о. старости Перестюк С.В.,які побажали жителям процвітання, а кожній родині- щастя, достатку.

Згадали гості та жителі села про односельчан, які боронили і боронять Батьківщину. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів.

Ведучі свята від щирого серця вітали теплими словами своїх односельчан. Згадали старожилів, наймолодшого жителя, ювілярів. Відзначили майстринь з вишивання, коровайниць, господара «Зразкового двору».

Співочі колективи та ансамблі організували святковий концерт. Під час свята були представлені виставки народних умільців. Кожна громада презентувала свою світлицю, де господині демонстрували свої кулінарні шедеври. Усі бажаючі мали змогу скуштувати смачні страви та помилуватися виробами народного мистецтва.

Морозиво ,солодка вата, батути, надувна гірка – все це було для наймолодших гостей свята.

Хочеться побажати громаді процвітання ,згуртованості та успіхів.