КИВАЧІВСЬКИЙ БОРЩ

Дата: 23.08.2018 22:48

КИВАЧІВСЬКИЙ БОРЩ

19 серпня у Кивачівській громаді ,яка відноситься до Краснопільської ОТГ, відсвяткували День села, а також Свято борщу. В цей святковий день зібралось чимало людей, щоб разом із місцевими жителями відсвяткувати і скуштувати смачний борщ.

Традиційно свято розпочалось з огляду світлиць, які з особливим натхненням та майстерністю підготували жителі вулиць на чолі зі своїми депутатами. Кожна світлиця була неповторною, багатою, красивою. Жителі інших громад теж представляли свої світлиці.

Усіх гостей та  мешканців села  привітали із святом народний депутат України Микола Іванович Кучер, голова Краснопільської ОТГ Катерина Миколаївна Романенко, голова Гайсинської районної ради та В.о. старости с. Кивачівка Василь Іванович Вдовик.

Святковий настрій жителям дарували учасники художньої самодіяльності. По завершенні концерту всіх присутніх пригостили смачним борщем, варениками, смаженою рибою та сальцем.