1ВЕРЕСНЯ-ДЕНЬ ЗНАНЬ

Дата: 12.09.2018 16:34

1 ВЕРЕСНЯ-ДЕНЬ ЗНАНЬ

1 ВЕРЕСНЯ , День знань - особливе свято. Як завжди ,яскраво та весело у піднесеному та доброму  настрої цьогоріч буде навчатися 332 школярі. Справжнім  незабутнім  святом став день 1 вересня для 37 першокласників , яких прийняла в дружні обійми велика шкільна родина. Віднині вчорашні малюки стали учнями Нової української школи. Місцева влада забезпечила класи НУШ усім необхідним для навчання. Великим подарунком  для Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів стало оновлене шкільне подвір´я. Привітати з цією подією учнів ,вчителів, батьків завітала голова Краснопільської ОТГ Романенко Катерина Миколаївна. Після вітального слова Катерина Миколаївна вручила кожному першокласнику портфелик з канцелярським приладдям. Урочистості з нагоди святкування початку нового навчального року закінчилися веселим закличним шкільним дзвоником.Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами школярів, батьків – гордістю за своїх дітей!