ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

Дата: 30.09.2018 21:42

ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС

Вересневими днями в рамках обласної  програми та співфінансування Краснопільської сільської ради в ОТГ приїхав шкільний автобус.

"Гостя" зустрічали сільський голова Романенко Катерина Миколаївна,заступник сільського голови Вдовик Василь Іванович,начальник відділу освіти,культури,молоді та спорту Стрижавська Наталя Павлівна та директори навчальних закладів.

Жителі громад, а особливо учні та педагогічні працівники, можуть порадіти гарній новині. Проте тепер комфортабельний транспортний засіб на 31 посадочне місце повністю покриє потреби громади. А обійшлося поповнення у 1 мільйон 800 тисяч гривень.

— 800 тисяч гривень виділили з бюджету громади, мільйон  — кошти обласного бюджету.

Автобус призначений для організованого перевезення дітей до навчальних закладів, а також до місць проведення екскурсій, різних навчальних і розважальних заходів.