НЕЗАБУТНЄ СВЯТО

Дата: 30.09.2018 23:21

НЕЗАБУТНЄ СВЯТО

Незважаючи на дощ, тополівчани весело та гучно відсвяткували свій День села. Ще  заздалегідь був визначений день ,29 вересня, для святкування. Як завжди, на святі були представлені  світлиці від кожної громади. Хазяї своїх світлиць гостинно і щиро вітали голову Краснопільської ОТГ Романенко Катерину Миколаївну, заступника сільського голови Вдовика Василя Івановича, В.о. старисти села Розкошенко Людмилу Сепанівну, місцевих фермерів та підприємців короваями та вітальними піснями, після чого розпочався святковий концерт.

До жителів та гостей села звернулась сільський голова Романенко Катерина Миколаївна. На великій Тополівській сцені виступили учасники Кивачівського, Митківського, Нараївського , Краснопільського будинку культури. Своїми гуморесками розвеселила народ Гарбуз Раїса Василівна з Теплика.

Після завершення концертної програми кожний міг скуштувати смачні страви ,які були приготовлені жителями села Тополівка.