ЗУСТРІЧ

Дата: 21.10.2018 19:28

ЗУСТРІЧ

Вибір професії – один з найважливіших кроків в житті кожної людини. З метою кращого орієнтування учнів у морі професій, про переваги та перспективи кожної з них учителі проводять профорієнтаційну роботу зі своїми вихованцями. З цією ж метою 09.10.2018 року у Краснопільській ОТГ була проведена зустріч старшокласників з представниками від Вінницького аграрного університету, Вінницького педагогічного університету імені М. Коцюбинського, Вінницького технічного університету та Донецького університету. Викладачі  розповіли учням про переваги та досягнення своїх навчальних закладів, про значимість та потреби тієї чи іншої професії. Хочеться сподіватись, що ця дружня зустріч допоможе майбутнім випускникам зробити правильний вибір професії, яка приноситиме їм задоволення, а країні – користь.