СПЕЦТЕХНІКА ДЛЯ СВОЇХ ЩОДЕННИХ ПОТРЕБ

Дата: 05.11.2018 19:24

СПЕЦТЕХНІКА ДЛЯ СВОЇХ ЩОДЕННИХ ПОТРЕБ

Всім відомо, що будь – яка громада чи підприємство потребує спецтехніки для своїх щоденних потреб: обкошування бур’янів, вивезення сміття, прибирання снігу і т. д.  Тому Краснопільська ОТГ з цією метою подала проектну заявку до Міністерства регіонального розвитку. Назва проекту « Придбання спецтехніки (малогабаритних тракторів, ковшів, відвалів для прибирання снігу, погрузчиків – вил, дорожніх щіток, причепів тракторних, косарок роторних, самохідних прибиральних машин, фрези, культиватора, бочок, мотоблоків, косарок та причепів для них, а також подрібнювача гілок)  для комунального підприємства «Водограй» с. Краснопілка Гайсинського району»

І ось нещодавно в рамках цього проекту до нас надійшло два трактори, незабаром  надійде вся додаткова причіпна техніка. Тому ми вже можемо бути впевнені в тому, що  Краснопільська ОТГ свої повсякденні потреби зможе вирішувати самотужки.

Фото без опису                                          Фото без описуФото без опису