Нарада для керівників сільських будинків культури щодо планування роботи на 2019 рік

Дата: 13.02.2019 10:24

8 лютого 2019 року  відбулася нарада для керівників сільських будинків культури Краснопільської ОТГ, яку очолили начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Стрижавська Наталя Павлівна та заступник  сільського голови Вдовик Василь Іванович.

Кожен працівник прозвітував про пророблену роботу за 2018 рік та обговорили подальші спільні заходи, які будуть проводитись протягом 2019року.

Наталя Павлівна, начальник відділу культури, молоді та спорту, надала рекомендації, які дозволять правильно та ефективно організувати роботу та залучити молодь у проведенні культурних заходів.

Також закликала осіб, відповідальних за сферу культури ОТГ, працювати активно, з натхненням, використовуючи всі існуючі програми фінансування у сфері культури та на яскравих прикладах діяльності колег довела, що повсякденне життя людей можна і потрібно робити цікавим та різноманітним.