Загальні збори жителів села Нараївка

Дата: 24.02.2019 23:21

13 лютого в  приміщенні  школи відбулися  загальні збори  жителів села Нараївка. У роботі зібрання взяла участь та виступила сільський голова Романенко К. М., директор Гайсинської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Січкар А. О., голова ОК «Громада с.Нараївка» Мельник О.В.

До уваги присутніх був представлений звіт про виконання плану соціально-економічного і культурного розвитку села за 2018 рік та найважливіші питанння, поставлені на найближчий період. Мельник О.В. розповів присутнім про проблеми кооперативу та переконував про передачу водогону до комунального підприємства «Водограй». Січкар А.О. надав інформацію про підтримку ПрАТ «Зернопродукт МХП»  спільних проектів розвитку громади, про створення робочих місць для жінок .