Як у Краснопільській ОТГ Масляну святкували

Дата: 07.03.2019 09:13

Уже традиційно напередодні Великого посту українці відзначають Масляну – свято, яке символізує  проводи зими і очікування весни.

3 березня в с. Краснопілка на площі біля Будинку культури також відбулися народні гуляння.

Сільський голова К.М. Романенко привітала присутніх зі святом Масляної, побажала усім благополуччя, святкового настрою та гарно провести час.

«Столи достатку» були наповнені різноманітними млинцями, варениками та випічкою на усі смаки.

Творчі колективи  громади підготували для учасників заходу веселі розваги, конкурси, а також пісні і танці, які створили атмосферу і колорит справжнього українського свята з усіма його традиціями.

Фото без опису        Фото без опису

Свято вдалося справді сонячним, недарма воно символізує наближення весни та завжди було запорукою гарного настрою.