КРАСНОПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Гайсинський район Вінницька область
gov.ua
державні сайти України
 

Премія І. Франка в галузі інформаційної діяльності

Дата: 12.03.2019 13:35
Кількість переглядів: 233

                                              

Держкомтелерадіо України з 1 березня по 1 травня 2019 року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

До конкурсу подаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної сфери, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше, як за півроку до їх висунення.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.11.2003 № 1832 «Про премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності» (зі змінами) Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня – у розмірі десяти тисяч гривень кожна за рахунок коштів передбачених на цю мету в державному бюджеті, і розподіляється Держкомтелерадіо України у таких номінаціях:

  • за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;
  • за кращий твір у телевізійній сфері;
  • за кращий твір у радіомовній сфері;
  • за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Звертаємо увагу, що відповідно до п. 4 Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двома й більше творами.

На здобуття Премії, подаються:

  1. клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою публікації (твору) та його автора(авторів);
  2. примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення;
  3. копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м.Київ, вул.Прорізна, 2, Держкомтелерадіо України, з позначкою «на здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності».

Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо (http://comin.kmu.gov.ua)  у розділі «Конкурси, премії» (підрозділ «Премії»)

Телефон для довідок: (044) 278-86-96.

Державний комітет телебачення і радіомовлення України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора