КРАСНОПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Гайсинський район Вінницька область
Малий Герб України
gov.ua
державні сайти України
 

Запобігання експлуатації та торгівлі дітьми

Дата: 02.04.2019 15:39
Кількість переглядів: 303

                                           Фото без опису

Торгівля дітьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людства. Щороку все більше дітей по всьому світу вивозять в інші країни або регіони для використання у важкій нелегальній праці, у сфері секс-послуг, дитячої порнографії або з метою незаконного всиновлення чи випрошування милостині.

Права дітей порушуються, діти перетворюються на товар, який можна продати, купити, перемістити і перепродати. Дітей змушують жебракувати, їх використовують для роботи у домашньому господарстві, на плантаціях, будівельних майданчиках, шахтах, на виробництві або у сфері розваг. Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Тому надзвичайно важливо володіти інформацією про характер молодіжних угруповань, психологічний стан у сім’ях та молодіжних колективах. Серйозну увагу слід звернути на вирішення проблеми організації поза навчальної діяльності закладів освіти, забезпечення змістовного і цікавого дозвілля молоді.

З метою підвищення рівня обізнаності щодо протидії торгівлі дітьми, працівниками служби у справах дітей постійно проводяться профілактично - роз’яснювальна робота з дітьми, які скоїли правопорушення, дітьми, які перебувають на обліку служби у справах дітей, як такі, що опинились в складних життєвих обставинах, а також з батьками даної категорії дітей та особами, які їх замінюють.

Наша країна плідно працює для запобігання торгівлею дітьми. Але насамперед ми самі повинні бути завжди уважними і обережними, щоб не опинитися жертвами торговців «живим товаром».

 

Джерело: http://www.gaysin-rda.gov.ua/ua/sluzhba-u-spravakh-ditei/623-novyny/8353-dytyna-ne-tovar


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора