Гідрометеорологічні умови на період з 16 по 19 квітня

Дата: 17.04.2019 15:20

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим нижче норми, часом дощ, в кінці періоду заморозки на поверхні ґрунту.

16 квітня вдень:                      Хмарна погода. Дощ, місцями значний.

Вітер північний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с.

Температура 6-11° тепла.

17-18 квітня:                                    Хмарно з проясненнями, часом дощ.

Вітер північно-східний, 7-12 м/с.

Температура вночі 2-7° тепла, вдень 10-15° тепла.

За попередніми даними:

19-20 квітня:                                                   Без істотних опадів.

Температура вночі 1-6° тепла, на поверхні грунту заморозки 0-4°,

вдень 11-16° тепла.

Гідрологічна  обстановка:

На річках області очікується коливання рівнів води в залежності від інтенсивності опадів.

Використовувався матеріал прогнозу погоди

Вінницького обласного центру з гідрометеорології