Гідрометеорологічні умови на період з 16 по 20 липня

Дата: 16.07.2019 13:42

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині очікується помірний температурний режим близький до норми, та дещо нижче, місцями короткочасні дощі, грози.

16 липня вдень:                Хмарно з проясненнями,  короткочасний дощ, гроза.

Вітер північно-західний, 5-10 м/с, вдень місцями шквали 15-20 м/с.

Температура 19-24°.

17-18 липня:                Мінлива хмарність, місцями невеликий дощ, вдень місцями грози.

Вітер північно-західний, 5-10 м/с.

Температура вночі 8-13°, вдень 17-22°.

За попередніми даними:

19-20 липня:                                   Без істотних опадів.

Температура вночі 14-19°, вдень 20-25°.

Пожежна небезпека:

На території області  в окремих районах на початку періоду  утримається надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека. На решті території області  спостерігатиметься  мала  2-го класу та середня 3-го  класу  пожежна небезпека.

Гідрологічна  обстановка:

На річках області коливання  рівнів води в залежності від інтенсивності опадів.

Використовувався матеріал прогнозу погоди

Вінницького обласного центру з гідрометеорології