Всеукраїнський тиждень протидії булінгу

Дата: 20.09.2019 15:16

16 вересня стартував всеукраїнський тиждень протидії булінгу.

Як відомо, в Україні 19 січня набув чинності закон, яким передбачено штраф за булінг і приховування працівниками навчальних закладів випадків знущань над дітьми.

Поняття "булінг" визначається, як "моральне або фізичне насильство, агресія в будь-якій формі, або будь-які інші дії, вчинені з метою викликати страх, тривогу, підпорядкувати своїм інтересам, мають ознаки свідомого жорстокого поводження".

Під булінг підпадає також цькування з застосуванням засобів електронних комунікацій, які вчиняються стосовно малолітньої або неповнолітньої особи, або щодо інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода психічному або фізичному здоров'ю потерпілого.

Так, ювенальним поліцейським Гайсинського відділу поліції проведено тематичне заняття з учнями Краснопільської ЗОШ I- III ступенів.

Дітям роз’яснено поняття «булінгу», куди звертатися у разі, якщо стали жертвами булінгу та відповідальність за це.