З Днем землевпорядника!

Дата: 13.03.2020 21:14

Шановні землевпорядники Краснопільської ОТГ!

День землевпорядника - свято професіоналів, які об'єднують горизонти, людей і землю! В Україні земля - це важлива частина національної ідеї. Тому і професія землевпорядника дуже шанована та відповідальна.

Ваша наполеглива щоденна праця сприяє зміцненню спроможності нашої громади, служить запорукою її успішного розвитку!

Від вашої відповідальності, високого професіоналізму, сумлінного виконання службових обов’язків великою мірою залежать ефективне управління земельними ресурсами, економічний розвиток аграрної сфери, надійний захист і дбайливе використання земель як найціннішого національного скарбу.

Тож щиро вітаю всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє. Бажаю міцного здоров'я, особистого щастя, натхненної, плідної праці та нових успіхів у почесній і відповідальній землевпорядній справі.

З професійним святом - Днем землевпорядника!

З повагою, сільський голова К.М. Романенко!