14 березня - День визволення Гайсинського району від фашистських загарбників

Дата: 13.03.2020 21:46

Для всіх нас цей день – данина пам’яті нашим предкам, які боролися за свою землю і  свій край та заповіли нам берегти його та зміцнювати.

Спливають роки і десятиріччя, проте ми з глибокою шаною і повагою пам’ятатимемо про важкі роки війни, про мужність, героїзм та стійкість захисників Вітчизни. Завжди пам’ятатимемо і про воєнні дії на території нашої славної Гайсинщини.

Нині це свято наповнилося новим змістом, адже українці знову боронять власну державу від зовнішнього агресора.

Низько вклоняюся і щиро дякую ветеранам війни і праці за величний бойовий та трудовий подвиг.

Бажаю усім міцного здоров’я, добра і благополуччя, сил та наснаги для добрих справ. Миру, злагоди і достатку кожній родині, а Краснопільській об’єднаній територіальній громаді  - стабільності і мирного неба!

З повагою, сільський голова К.М. Романенко!