Діалог - задля стабільності та розвитку

Дата: 19.07.2020 23:17

Першим кроком до співпраці у створенні базових напрямків, що ляжуть в основу Стратегії розвитку Краснопільської ОТГ до якої, як передбачено Кабінетом міністрів України √512 від 06.05.2020р.увійдуть ще три села: Грузьке, Михайлівка та Гранів-можна вважати зустріч з представниками Михайлівської громади. До розмови, що відбулася в Краснопільській сільській раді, долучився голова Гайсинської РДА Сергій Миколайович Кавун. Цікавили всі подробиці діяльності ОТГ, зокрема, той спектр послуг котрим уже можуть скористатися жителі усіх сіл громади. Голова Краснопільської об'єднаної територіальної громади Катерина Романенко ознайомила присутніх із сьогоденням громади та іншими приорітетами, котрі визначенні адміністрацією та депутатським корпусом ОТГ у кожному селі. В ході зустрічі йшлося обговорення про матеріальне забезпечення сільських інфраструктурних об'єктів, особливо галузей - освіти, медицини, культури, діяльності комунального підприємства в питаннях благоустрою сільській територій та надання комунальних послуг населенню. Жителів сіл цікавила ціла низка питань, котрі є нагальними для громади сьогодні і котрі потребують першочергового вирішення уже з перших місяців після приєднання до ОТГ. Уже в ході обговорення дійшли згоди, що більшість із них ввійдуть до Стратегії розвитку майбутньої ОТГ. Не обійшли під час розмови й теми їхніх невпевнених настроїв, побоювань та сумнівів, котрі нав'язують михайлівчанам опоненти приєднання. Як зауважила     Катерина Романенко, ці сумніви є абсолютно безпідставними. Михайлівка - село з достатньою кількістю населення та дітей зокрема.Тож там будуть функціонувати заклади освіти і медицини. Село має розвиватися. Тут буде створено віддалене робоче місце ЦНАП. Всі адмінпослуги надаватимуться безпосередньо в Михайлівському старостаті, тож питання довідок яке озвучується противниками об'єднання взагалі не стоятиме. Більше того, уже сьогодні Краснопільська ОТГ долучилася до всеукраїнського проєкту "Соціальна громада", який передбачає оформлення всіх видів документів, для людей котрі отримують субсидії, інших пільг та компенсацій, безпосередньо в тих селах де проживають. Учасники розмови дійшли спільної  думки, що такі зустрічі мають відбуватися постійно із залученням ширшого кола представників аби напрацювати спільне бачення розвитку кожного села і об'єднаної громади загалом, для того, щоб співпраця в новому бюджетному році була успішною.