З Днем працівників торгівлі!

Дата: 25.07.2020 11:05

Шановні працівники торгівлі!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!
Послугами працівників торгівлі користується кожна людина. Від професіоналізму, тактовності і чуйності продавців, організованої та ефективної роботи підприємств торгівлі залежить розвиток споживчого ринку і економіка нашої країни.
З року в рік ви, працівники сфери торгівлі, постійно нарощуєте обсяги товарообігу, покращуєте якість торговельного обслуговування споживачів, наближаючи показники галузі до високих європейських стандартів. Завдяки цьому збільшується економічний потенціал держави та стає комфортнішим життя громадянам.
Тому, в цей день хочу вам побажати посмішок, радості, сміху, залишатися завжди веселими й життєрадісними, здоров'я та успіхів, як в особистому житті, так і на терені вашої трудової діяльності.

З повагою сільський голова К.М.Романенко