Важливе повідомлення для бізнесу

Дата: 22.07.2020 13:59

Увага! ЗАПУСКАЄТЬСЯ НОВИЙ ЄДР (Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань)

У зв’язку з цим з 07 по 16 серпня 2020 року дані будуть переноситись з старого реєстру до нового і доступ реєстраторів до ЄДР протягом цього часу буде відсутнім.

Документи на реєстрацію не прийматимуться з 00 годин 05 серпня, а документи, подані до цього часу повинні бути опрацьовані до 18 години 07 серпня.

Просимо вибачити за тимчасові незручності та запланувати проведення реєстраційних дій (реєстрацію юридичних осіб та ФОП, зміну директора, внесення змін до зареєстрованих даних тощо) до 05 серпня або ж після 16 серпня 2020 року.

Планується увімкнути новий ЄДР не  раніше 16 серпня. Протягом періоду перенесення даних Антирейдерська колегія продовжуватиме працювати, матиме доступ до ЄДР та зможе оперативно реагувати на потенційні рейдерські атаки.