Розпорядження про скликання чергової 30 сесії 7 скликання Краснопільської сільської ради

Дата: 24.07.2020 09:41

КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

24.07.2020 року №  19

Про скликання  чергової сесії

Краснопільської сільської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергову 30 сесію сільської ради. Роботу пленарного засідання розпочати  5 серпня 2020 року о 10.00 год. в залі засідань Краснопільської сільської ради з дотриманням вимог карантину.

І. На розгляд  сесії винести наступні питання, а саме:

1. Про  внесення змін до бюджету Краснопільської  ОТГ на 2020 рік.

2. Про клопотання щодо передачі майна закладів охорони здоров’я у комунальну власність Краснопільської сільської ради;

3. Про прийняття на баланс Краснопільської сільської ради безхазяйних нерухомих речей, а саме: артезіанської свердловини №348.

4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність  та в оренду.

5. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

7. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі  (на місцевості).

8. Про затвердження технічної документації з нормативно –грошової оцінки земельної ділянки технічної інфраструктури (енергетики) державної власності.

9. Про внесення  змін до рішень сесій сільської ради.

10. Про припинення права користування земельними ділянками громадянам  України.

11. Про передачу в оренду нерухомого майна, розташованого на території  Краснопільської ОТГ.

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках об’яв на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                   К.М. Романенко