30 сесія 7 скликання

Дата: 12.08.2020 09:41

1. Щодо забезпечення земельними  ділянками  учасників АТО

2. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність із земель комунальної власності

3.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості)

4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність

7.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

13.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

16. Про затвердження технічної документації з  нормативно грошової оцінки земельної ділянки технічної інфраструктури (енергетики) державної власності.

17.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність

18.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

19. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою

20. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)

21. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)

22. Надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)

23. Про припинення права користування земельними ділянками

24. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж в натурі на  ( місцевості )   ТОВ « Оператор ГТС України »

25. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)

26. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки в натурі (на місцевості)

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

28. Про внесення змін  до   рішення  2 сесії 7 скликання  від  06.12.2017  року « Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі  ( на місцевості )

29. Про внесення змін  до   рішення  15 сесії 7 скликання  від  21.12.2018  року « Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі  ( на місцевості )

30. Про внесення змін до рішення 11 сесії 7 скликання від 19.07.2018 року  «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  у власність із земель комунальної власності».

31.Про внесення змін до місцевого бюджету Краснопільської об’єднаної

територіальної громади на 2020 рік