Дата: 10.09.2020 17:04

Фото без описуФото без описуФото без опису

Інспекторами із соціальної роботи, Краснопільської сільської ради Воскресенською І.Г. і Сидорчук Т.А. було здійснено виїзд в сім’ю Шамрай М.В. в с.Кивачівка. у 2018 році дана сім’я перебувала на обліку в складних життєвих обставинах, в той час навіть був ризик вилучення новонародженої дитини із сім’ї в будинок «Дитини». Але пильна праця працівників і регулярні відвідування дали свій результат. Дитина залишилася у сім’ї.  проведено безліч бесід з батьками ,які задокументовані в особовій справі. На сьогодні дана сім’я має позитивний результат. Старша донька навчається в училищі,менша, якій майже 3 роки, з батьками в дома. Тато працює в «ПрАТ Зернопродукт». Мати насадила клумби, дерева, створила вольєр для голубів, тримають гуси, качки, обробляється городина, заготівля продуктів на зиму. В будинку чисто, прибрано, дитина забезпечена всім необхідним.