Дітвора Краснопільщини вітала людей похилого віку добрими справами!

Дата: 02.10.2020 09:51

Дітвора Краснопільщини вітала людей похилого віку добрими справами!
Головне, для тих, в чиє життєве вікно постукали поважні роки, - це добре слово, любов і повага. В цьому переконалися усі, хто долучився до благодійного руху, ініційованого закладами освіти Краснопільської ОТГ до Дня людей похилого віку. На цих світлинах - лише часточка добра і приємних хвилин, подарованих дітьми своїм дідусям і бабусям. Хтось привітав їх квітами, хтось власними малюнком чи рукоділлям, а хтось просто допоміг по господарству. Побажаймо усім одного - нехай такі добрі справи стануть не просто приємними сюрпризами для наших рідних, а повсякденною нормою у нашому щоденному ставленні до людей, котрі переступили поріг життєвої осені, адже настане час, коли такого порогу сягне кожен із нас.