З днем української писемності та мови.

Дата: 09.11.2020 09:05

Сьогодні відзначається ще одне свято нашої культури і самого нашого існування - День української писемності та мови.

Велична і прекрасна українська мова має тисячолітню історію та багаті традиції. За роки свого існування вона пройшла чимало випробувань, саме з боротьби за рідну мову почалося утвердження нашої державності. І сьогодні будувати незалежну, справді вільну країну, якою б ми могли пишатися, можливо тільки за умови зміцнення та розвитку української мови.

Дорогі жителі громади! Від усього серця бажаю Вам берегти рідне слово і передавати цей безцінний дар наступним поколінням. Впевнена, що наша мова й надалі єднатиме український народ та слугуватиме для всіх нас потужним духовним оберегом. Щастя Вам, добра, миру, злагоди та нових здобутків в ім’я рідної громади  й всієї  України!

З повагою сільський голова К.М.Романенко