1 сесія 2 пленарне засідання Порядок денний

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ   ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

08.12.2020 року

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

1 сесії 8 скликання                                                         Друге  пленарне засідання

1. Про затвердження Регламенту роботи Краснопільської  сільської ради.

діяльності виконавчих органів.

1. Про початок реорганізації Михайлівської, Гранівської, Грузчанської сільських рад  шляхом приєднання до  Краснопільської сільської ради.

діяльності виконавчих органів.

1. Про затвердження  Статуту Краснопільської сільської ради.

діяльності виконавчих органів.

1. Про внесення змін до рішення 5 сесії 7 скликання Краснопільської сільської ради від 08.02.2018 року «Про виготовлення гербових печаток для старост».

Інформує Романенко К.М. – сільський голова.

1. Про утворення старостинських округів Краснопільської сільської ради Гайсинського району Вінницької області.

Інформує Вдовик В.І. – заступник сільського голови з питань

діяльності виконавчих органів.

1. Про затвердження Положення про виконавчий комітет Краснопільської сільської ради.

Інформує Романенко К.М. – сільський голова.

1. Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його численності та затвердження  персонального складу.