Головне - чути один одного і розуміти потреби громад

Дата: 08.12.2020 21:48

Фото без опису Фото без опису

Сьогодні відбулося друге пленарне засідання 1 сесії Краснопільської сільської ради 8 скликання, в ході якого було розглянуто перелік питань, які за своєю суттю є організаційним стартом для роботи Краснопільської сільської ради у її новому складі. Депутати затвердили Регламент роботи Краснопільської сільської ради, її Статут, Положення про виконавчий комітет, згідно якого утворили виконком. Було прийнято рішення про реорганізацію Михайлівськоі, Гранівської, Грузчанської сільських рад шляхом приєднання до Краснопільської сільської ради, проголосовано питання «Про виготовлення гербових печаток для старост» та утворено старостинські округи. Віднині їх в Краснопільській сільській раді буде п‘ять: - Кивачівський (Кивачівка, Тополівка, Цвіліхівка, Дубина); - Митківський (Митків, Грузьке, Тишківка, Тишківська Слобода, Степове); - Михайлівський; - Гранівський; - Нараївський. Виконком працюватиме у складі голови сільської ради, заступника, секретаря, усіх старост, в.о. директора КП «Водограй» В. Мельника та начальника відділу освіти сільської ради Н. Стрижавської. Ряд депутатів висловили думку щодо збільшення у виконкомі представництва громад з числа активних людей, представників місцевого бізнесу та ветеранської опганізації. Тож їм голова Краснопільської сільської ради К. Романенко запропонувала визначитись з кандидатурами, аби внести зміни до складу виконкому, якщо в цьому буде необхідність. Поза межами порядку денного обговорили й ряд нагальних питань, які сьогодні турбують жителів сіл. В їх числі - подальша доля закладів освіти, медицини, колективів працівників сільських рад, комунального підприємства та пожежного підрозділу, транспортне сполучення. Перше, на чому акцентувала увагу присутніх Катерина Романенко, - про жодне закриття закладів сільської інфраструктури мови бути не може. Школи, ФАПи, амбулаторія працюватимуть у звичному режимі. Працівники сільських рад в ході реорганізації будуть попереджені про звільнення згідно чинного законодавства та зможуть взяти участь в конкурсах на заміщення вакантних посад згідно того штатного розпису, який буде затверджено на сесії сільської ради. Всі адмінпослуги надаватимуться на місцях, планується відкриття філій ЦНАПу та віддалених робочих місць в селах, тож є потреба в кваліфікованих кадрах, які після відповідного навчання призначатимуться на новостворені посади, як акцентувалось, на конкурсних засадах. Уже вироблено чіткий алгоритм співпраці із старостами, які є безпосередніми виконавцями всіх проєктів на місцях та нестимуть персональну відповідальність за стан справ в селах. Результати їх роботи заслухають через півроку.