Розпорядження про скликання чергової 2 сесії 8 скликання Краснопільської сільської ради

Дата: 11.12.2020 15:39

КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

11.12.2020 року № 37

Про скликання  чергової сесії

Краснопільської сільської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні,  скликати чергову 2 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на  22.12.2020 року. Роботу пленарного засідання розпочати 22 грудня 2020 року о 14.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради з дотриманням вимог карантину.

І. На розгляд   сесії винести наступні питання, а саме:

1.  Про внесення змін до бюджету Краснопільської сільської ради на 2020

рік.

1. Про затвердження програм на  2021 рік.
  2. Про затвердження  структури та штатної чисельності апарату Краснопільської сільської ради та її виконавчих органів на 2021 рік.
  3. Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату Краснопільської сільської ради.
  4. Про затвердження умов праці сільського голови.
  5. Про  бюджет  Краснопільської  територіальної громади  на  2021 рік.
  6. Про організацію громадських робіт на 2021 рік.
  7. Про встановлення переліку об’єктів та видів робіт на території Краснопільської сільської ради, де будуть відбувати

кримінальне покарання у вигляді громадських робіт у 2021 році.

1. Про встановлення переліку об’єктів та видів робіт на території Краснопільської сільської ради, на яких можуть виконувати адміністративне стягнення порушники за постановою суду у 2021 році.
  2. Про встановлення переліку об’єктів та видів оплачуваних  робіт на території Краснопільської сільської ради, на яких можуть виконувати адміністративне стягнення порушники за постановою суду у 2021 році.
  3. Про цільовий фонд сільської ради.
  4.  Про затвердження Положення про пайову  участь у розвитку інфраструктури Краснопільської сільської ради.
  5. Про  затвердження Положення про оренду майна комунальної власності територіальних громад Краснопільської сільської ради.
  6.  Про припинення права користування земельними ділянками громадянам України.
  7.  Про внесення змін до договорів оренди землі.
  8.   Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  9.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  10.  Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  11.  Про затвердження акту приймання – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної власності у комунальну власність.
  12. Затвердженя штатного розпису КП"Водограй" с.Краснопілка

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках об’яв на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                   К.М. Романенко