В центрі уваги мають бути люди

Дата: 17.12.2020 19:10

Сьогодні відбулося перше засідання виконкому Краснопільської сільської ради 8 скликання під головуванням сільського голови К. М. Романенко. За своїм змістом воно було організаційним. Серед питань, які розглядались, було утворення комісій при виконкомі Краснопільської сільської ради, затвердження положень про них та їх персонального складу. Члени виконкому обговорили прогнозований бюджет Краснопільської територіальної громади на 2021 рік, рекомендувавши його на розгляд постійної комісії сільської ради з питань бюджету. Спільним рішенням при виконкомі було затверджено три комісії: адміністративну (голова В. Косенко), узгоджувальну із земельних та природоохоронних питань (голова А. Красікова) та опікунську раду (голова В. Вдовик). Члени виконкому обговорили ряд поточних питань, які є нагальними зараз в селах громади. Катерина Романенко наголосила на особливому контролі старост за якістю надання адміністративних послуг жителям громади, вирішенню звернень громадян та здійсненню чіткого контролю за станом бюджетних надходжень. Так звані податкові канікули для бізнесу в зв‘язку з негативним впливом на розвиток підприємництва через пандемію коронавірусу, уже відчувається і на рівні сільської місцевості. Тому треба мобілізувати зусилля усіх, аби максимально задіяти додаткові джерела бюджетних надходжень.