Розпорядження про скликання чергової 3 сесії 8 скликання Краснопільської сільської ради

Дата: 06.01.2021 09:50

КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

06.01.2021 року № 3

Про скликання  чергової сесії

Краснопільської сільської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні,  скликати чергову 3 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на  16.01.2021 року. Роботу пленарного засідання розпочати 16 січня 2021 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради з дотриманням вимог карантину.

І. На розгляд   сесії винести наступні питання, а саме:

1.Про організацію харчування дітей у закладах освіти на території

Краснопільської сільської ради на 2021 рік.

2.Про прийняття закладів освіти  з спільної комунальної власності сіл

Гайсинського району у комунальну власність Краснопільської сільської

ради.

3.Про проведення аудиту комунальних підприємств "Михайлівка" Михайлівської сільської ради та "Водограй" Гранівської сільської ради.

4 Про зміну засновників комунальних підприємств"Михайлівка"Михайлівської сільської ради та "Водограй"Гранівської сільської ради.

4. Про зміну засновників комунальних підприємств Михайлівської  сільської

ради та Гранівської сільської ради.

5.  Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання Краснопільської сільської  ради  від 27.11.2020 року «Про  затвердження на посади старост

Краснопільської сільської ради».

6.  Про покладання обов’язків державної реєстрації актів цивільного стану на

старостів Краснопільської сільської ради .

7.  Про утворення місцевої пожежної команди Краснопільської сільської ради.

8.Про проведення аудиту фінансово-господарської діяльності Гранівської сільської ради,Грузької сільської ради та Михайлівської сільської ради.

9.  Про припинення права користування земельними ділянками громадянам

України.

10.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

11.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність із земель комунальної власності.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

13. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власность.

14.Про внесення змін до рішення  13 сесії 6 скликання Кивачівської сільської ради від 07.09.2012 року «Про затвердження технічної документації та видачі державних актів на право власності на земельні ділянки на території Кивачівської сільської ради».

15.Продаж права оренди через аукціон із земель комунальної власності на конкурентних засадах.

16.Різне

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках об’яв на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                     К.М. Романенко