Дата: 13.04.2021 17:07

Фото без описуФото без опису

Краснопільська територіальна громада взяла участь у проєкті  «Озеленення Планети», умовою якого є висадити 100 000 000 дерев по всій планеті та змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи.
     Саме завдяки цій акції в нашій громаді були висаджені в Нараївському старостаті  50 садженців сосон та 15 садженців модрини, в Митківському - 15 беріз та 35 кущів троянд, готові для посадки садженці каштану, клену, калини, горобини та багато різновидів квітів.
У Кивачівському старостаті  висаджено близько 100 дерев шовковиці «Чорний шпак», акації та інших видів дерев. У Гранівському старостаті - 30 кущів самшиту та туї.

В загальному було було задіяно більше як 70 жителів громади.
На цьому ми не зупиняємося, адже зелені насадження - це легені нашої громади. Ми дякуємо всім, хто долучився до участі в акції

Фото без описуФото без опису