ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ТГ!

Дата: 05.09.2021 10:30

ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ТГ!

У першу неділю вересня в нашій країні традиційно відзначається День підприємця.

Це свято покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, адже розвиток малого і середнього бізнесу в державі є надзвичайно важливим.         Створення робочих місць, випуск якісної продукції, наповнення місцевого бюджету та державної скарбниці  –завдання, які гарантують стабільність у суспільстві, представники бізнесу виконують гідно. А вміння задіяти менеджерський талант, аби ефективно працювати в умовах ринку – риси, які визначають сьогоднішніх представників бізнесу.

Вірю, що й надалі зусилля підприємців будуть націлені на економічне піднесення, розвиток соціальної сфери та  створення нових робочих місць на теренах Краснопільської ТГ.

Щиро вдячна за наполегливу працю, високий професіоналізм, ініціативність та активну громадянську позицію.

Бажаю усім підприємцям оптимізму та наснаги у праці. Щастя, благополуччя та божого благословення вам і вашим родинам! Хай кожна започаткована вами справа буде вдалою, успішною та прибутковою!