Підготовка до опалювального сезону та забезпечення комунальних послуг - питання, які зараз на часі в громаді.

Дата: 07.09.2021 16:58

Виходячи із потреб, які є нагальними для закладів соціальної сфери громади напередодні опалювального сезону, депутати Краснопільської сільської ради внесли зміни до бюджету територіальної громади на 2021 рік. За рахунок податку на доходи фізичних осіб, який сплачується із доходів платників у вигляді заробітної плати, збільшено дохідну частину бюджету на 67 тис. грн; за рахунок сплати земельного податку з фізичних осіб - на 126 тис. грн. Відповідно на цю загальну суму - 193 тис. грн- збільшено і видаткову частину бюджету. З них 50 тис. грн спрямовано на закупівлю дров та вугілля для дитячого садка в Грузькому і в розмірі 143 тис. грн надано фінансову підтримку КП «Водограй» с. Краснопілка.
Крім того, перенесено кошторисні призначення:
100 тис. грн - продукти харчування;
3 тис. грн - заробітна плата;
100 тис. грн - придбання дров для Краснопільського дитсадка;
3 тис. грн - оплата послуг.
Голова громади К.М.Романенко акцентувала увагу на спільній роботі усіх причетних до наповнення бюджету, оскільки утримання мережі сільських медичних закладів, дитячих садків, комунального господарства потребує надзвичайно великих витрат, аби послуги жителям сіл громади надавались вчасно і якісно.