Про скликання позачергової 18 сесії 8 скликання Краснопільської сільської ради

09.12.2021 року № 68

Про скликання позачергової сесії

Краснопільської сільської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, на підставі доповідної записки головного спеціаліста землевпорядника Красікової А.В.,  скликати позачергову 18 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на  10.12.2021 року. Роботу пленарного засідання розпочати 10.12.2021 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради.

І. На розгляд  сесії винести наступні питання, а саме:

1. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та оренду.

2. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та оренду.

4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

5. Про передачу  земельних ділянок громадянам у приватну власність на території Краснопільської сільської ради.

6. Про продаж права оренди земельних ділянок у комплексі з розташованими на них водними об’єктами на земельних торгах у формі електронного аукціону для рибогосподарських потреб та затвердження умов продажу оренди.

7. Про внесення  змін до договору оренди землі від 01.06.2020 року.

8. Про надання в оренду земельних ділянок  під проектними дорогами для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ПрАТ «Зернопродукт МХП» за межами населеного пункту Гранів.

9. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення городництва.

10. Про створення  громадських пасовищ за межами населеного пункту Митків.

11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення  та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках оголошень на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                     Катерина  Романенко