Про скликання 19 чергової сесії 8 скликання

13.12.2021 року № 69

Про скликання чергової сесії

Краснопільської сільської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, скликати чергову 19 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на  23.12.2021 року. Роботу пленарного засідання розпочати  23 грудня 2021 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради з дотриманням вимог карантину.

І. На розгляд  сесії винести наступні питання, а саме:

1. Про внесення змін до бюджету Краснопільської сільської ради на 2021

рік.

1. Про затвердження  структури та штатної чисельності апарату Краснопільської сільської ради та її виконавчих органів на 2022 рік.
  2. Про затвердження Положення про преміювання працівників апарату Краснопільської сільської ради.
  3. Про затвердження умов праці сільського голови.
  4. Про  бюджет  Краснопільської  територіальної громади  на  2022 рік.
  5. Про організацію громадських робіт на території Краснопільської територіальної громади на 2022 рік.
  6. Про встановлення переліку об’єктів та видів робіт на території Краснопільської сільської ради, де будуть відбувати

кримінальне покарання у вигляді громадських робіт у 2022 році.

1. Про встановлення переліку об’єктів та видів робіт на території Краснопільської сільської ради, на яких можуть виконувати адміністративне стягнення порушники  за постановою суду у 2022 році.
  2. Про встановлення переліку об’єктів та видів оплачуваних  робіт на території Краснопільської сільської ради, на яких можуть виконувати адміністративне стягнення порушники для подальшого погашення заборгованості зі сплати аліментів за постановою суду у 2022 році
  3. Про цільовий фонд сільської ради.
  4. Про затвердження порядку і нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що у 2022 році вилучаються до бюджету.
  5. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у  2022 році.
  6. Про вступ  до Асоціації Територіальних громад.
  7.  Про створення КУ «Центр надання соціальних послуг».
  8. Про затвердження програми "Місцеві стимули Краснопільської сільської територіальної громади на 2022 рік"
  9. Різне.

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках оголошень на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                     К.М. Романенко