Про скликання сесії

23.05.2023 року №  17

Про скликання позачергової сесії

Краснопільської сільської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, на підставі доповідних записок начальника фінансового відділу Сіполі С.Д. та начальника земельного відділу Красікової А.В., скликати позачергову 36 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на  24.05.2023 року. Роботу пленарного засідання розпочати 24.05.2023 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради.

І. На розгляд  сесії винести наступні питання, а саме:

1. Про внесення змін до бюджету Краснопільської сільської територіальної громади на 2023 рік.

2. Про внесення змін до програми «Допомога військовій частині А 3767 Збройних сил України, яка тимчасово дислокується на території Краснопільської сільської територіальної громади Гайсинського району Вінницької області».

3. Про внесення змін до рішення 22 сесії 8 скликання від 15.02.2022 року Краснопільської сільської ради «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації

земель комунальної власності».

4. Про внесення змін до договору  оренди землі № 460 від 19.07.2018 року.

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках оголошень на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар ради                             Марія ДЕРМАНСЬКА