Про скликання чергової сесії Краснопільської сільської ради

Дата: 02.06.2023 13:04

КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

02.06.2023 року № 18

Про скликання чергової сесії

Краснопільської сільської ради

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, скликати чергову 37 сесію Краснопільської сільської ради 8 скликання на  14.06.2023 року. Роботу пленарного засідання розпочати  14 червня 2023 року о 10.00 год. в залі засідань  Краснопільської сільської ради.

І. На розгляд  сесії винести наступні питання, а саме:

1. Про внесення змін до бюджету Краснопільської сільської територіальної громади на 2023 рік.

2. Про внесення змін та затвердження штатного розпису працівників КП «Водограй « с.Краснопілка Гайсинського району».

3. Про вилучення з оперативного управління майна.

4. Про здійснення державної реєстрації права власності в реєстрі речових прав на будівлі та передачу будівель в оперативне управління.

5. Про розірвання договору на право забудови земельної ділянки від 04.09.2018 року.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  ( відновлення )  меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості ) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  ( присадибна ділянка ).

7. Про передачу у власність  земельної  ділянки  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель та споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії (КЦВ 14.02) та передачу в оренду АТ «Вінницяобленерго»

10Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо поділу та об’єднання земельних ділянок на території Краснопільської сільської ради.

11Про внесення змін до рішення 54 сесії 7 скликання від 20.03.2020 року  Гранівської  сільської ради «Про затвердження технічної документації

щодо встановлення меж земельної ділянки/паю/ в натурі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»

12. Про надання згоди на поділ земельної ділянки та розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної

власності на території Краснопільської  сільської ради

13. Про надання дозволу на розроблення проекту  землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в оренду  для іншого сільськогосподарського

призначення.

14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій.

15. Про продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення

для ведення фермерського господарства.

16. Різне

ІІ. Дане розпорядження  оприлюднити на сайті сільської ради,  дошках оголошень на території сільської ради.

ІІІ.  Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                           Катерина РОМАНЕНКО