КРАСНОПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Гайсинський район Вінницька область
gov.ua
державні сайти України
 

"Ліки матінки-природи"

Дата: 23.08.2023 09:58
Кількість переглядів: 51

"Ліки матінки-природи"

Учасники презентації цього проєкту напередодні державних свят - Дня Державного прапора та Дня незалежності України могли переконатися в тому, що урочище «Брідок» в Нараївці Краснопільської територіальної громади - саме те сакральне місце, котре наповнює кожного свого відвідувача цілющою енергетикою та силою древнього козацького духу. Це лише стартовий етап проєкту в рамках конкурсу «Час діяти, Україно!», котрий Краснопільська громада реалізує спільно з БО БФ «МХП-Громаді». Тож попереду ще багато справ! Певно найвищою оцінкою величезного об’єму підготовчих робіт до першого знайомства з цією відпочинковою зоною для військовослужбовців та їх сімей стали слова самих захисників: «Все чудово! Дякуємо за ідею! Дякуємо за все зроблене! Можете сподіватись і на нашу підтримку!»

На презентацію Краснопільська сільська рада запросила своїх військовослужбовців-земляків, котрі зараз перебувають в короткотривалих відпустках та на реабілітації після поранень. Прибули, на жаль, не всі, але ті, котрі взяли участь в цій ознайомчій програмі, анітрохи не пошкодували. Тому що окрім презентацій локацій кожним старостатом, конкурсів автентичних страв сіл громади, відбулася предметна розмова щодо бачення військовослужбовцями перспектив цієї зони відпочинку, вирішення організаційних питань роботи Спілки учасників бойових дій, реалізації волонтерського руху та широкого залучення до цієї роботи громадськості. Слушними були поради захисників щодо облаштування волейбольного майданчику, спортивних тренажерів, встановлення апібудиночків для морального розвантаження військовослужбовців, облаштування кількох мінікотеджиків для сімейного відпочинку. Обговорили й налагодження процесу охорони цієї території. Військові не проти, щоб тут відпочивали різні верстви населення, але компенсацією за відпочинок в уже облаштованому місці могли би бути благодійні внески бажаючих на потреби ЗСУ.

Цей захід познайомив і зблизив земляків, котрі, проживаючи в різних селах громади, об‘єдналися заради гарної ідеї, доброї справи, котра піде на користь всім.

- Головне - перемогти! - майже в унісон промовили хлопці,- повернутись додому, до своїх рідних і зажити звичним мирним життям. Хоча, таким, як колись, воно для них уже не буде ніколи. Всі ми маємо це усвідомлювати й робити все, аби полегшити їх моральний стан, допомогти в фізичній реабілітації.

А поки що живімо за головним принципом сьогодення:

«АБО ТИ В ЗСУ, АБО ТИ З ЗСУ!»

До речі, в ході благодійної акції «Скуштуй страву - допоможи ЗСУ» було зібрано більше 38 тисяч гривень!

Слава Україні

Слава нашим захисникам


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора