КРАСНОПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Гайсинський район Вінницька область
gov.ua
державні сайти України
 

Відповідно до розпорядження сільського голови Катерини Романенко вчора відбувся об’їзд навчальних закладів Краснопільської територіальної громади щодо їх готовності до нового навчального року.

Дата: 22.08.2023 11:00
Кількість переглядів: 61

Відповідно до розпорядження сільського голови Катерини Романенко вчора відбувся об’їзд навчальних закладів Краснопільської територіальної громади щодо їх готовності до нового навчального року. До складу комісії з перевірки закладів ввійшли представники Держпродспоживслужби, служби ДСНС, поліції, відділу освіти, культури, молоді і спорту сільської ради, старости сіл.

Було оглянуто приміщення Гранівського ліцею ім. О. Мельника, Михайлівського, Краснопільського ліцеїв, Нараївської та Кивачівської, гімназій; Краснопільського, Нараївського, Кивачівського, Михайлівського ЗДО.

Головні акценти ставились на готовності укриттів до перебування дітей на час загрози повітряних тривог; відповідність умов в закладах до санітарно-гігієнічних та безпекових вимог.

Всі заклади, окрім Грузької гімназії та Грузького ЗДО «Сонечко», де укриття ще не готові до прийому дітей, отримали позитивний висновок комісії. Їх колективи на чолі з дирекцією, за відповідного бюджетного фінансування, зробили все можливе для якісних поточних ремонтів приміщень та благоустрою територій.

В обох закладах Грузького роботи з облаштування укриття для учнів та дошкільнят продовжуються. Школа і садочок розпочнуть повноцінну роботу лише після готовності укриття до перебування дітей.

Гранівський ЗДО «Зірочка» працювати не буде через відсутність укриття.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора