За кілька тижнів ця територія на землях Нараївки зміниться кардинально

Дата: 16.08.2023 10:49

За кілька тижнів ця територія на землях Нараївки зміниться кардинально‼️

🍓В планах інвестора - ТОВ «ТРІАДА - МК» - закласти на 4 га суничні насадження, на 9 га посадити малину.

Як стартував інвестиційний проект в Нараївці, мали змогу побачити в ході виїзної наради старости та актив Краснопільської територіальної громади.

📌Досвід роботи ТОВ «ТРІАДА - МК» в різних регіонах України - це приклад комплексного розвитку мікроагробізнесу та ефективності плодово - ягідних кластерів в сільській місцевості.

Для Краснопільської громади - цей інвестиційний проект є реальною можливістю для створення робочих місць і забезпечення зайнятості населення плюс додатковим джерелом для наповнення бюджету.

На першому етапі господарювання інвестор планує створити біля 30 робочих місць, в подальшому - на збір ягід - до 100.