КРАСНОПІЛЬСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Гайсинський район Вінницька область
Малий Герб України
gov.ua
державні сайти України
 

Ліки матінки природи

Дата: 16.08.2023 10:49
Кількість переглядів: 77

Фото без опису

Ліки матінки природи

Під такою назвою в нашій громаді стартував проєкт, котрий передбачає облаштування зони відпочинку і реабілітації учасників бойових дій, ветеранів війни та членів їх сімей в мальовничому місці Краснопільської громади - в с. Нараївка.

Цей напрямок проєкту Краснопільська сільська рада обрала недарма, адже зараз на захисті суверенітету та незалежності України стоять більше 400 синів і доньок нашої громади. Ми твердо віримо, що настане той день, коли війна закінчиться, і всі вони повернуться додому. Але, на жаль, залишаться наслідки… Рани не лише тілесні, а й душевні, ще довго даватимуться взнаки. Тож уже сьогодні потрібно дбати про їх реабілітацію, моральне та фізичне відновлення.

Саме тому в планах Краснопільської територіальної громади народився цей амбітний проєкт - створення реабілітаційного центру для ветеранів війни та їх родин.

Неповторна природа цієї місцини уже зараз може вносити свою часточку в реабілітацію захисників. Адже зараз уже - хлопці приходять у тимчасові відпустки , уже маємо демобілізованих.. Тут є можливість порибалити, покупатися, назбирати грибів чи лікарських трав, насолодитися цілющим повітрям соснового лісу.

Силами нараївчан, працівників Краснопільської сільської ради та її старостатів тут уже проведено кілька підготовчих заходів з прибирання та розчистки території урочища «Брідок». Старостати уже визначились з місцями для своїх локацій, котрі до Дня незалежності України мають бути презентовані громадськості.

Варто зазначити, що цей проєкт - черговий, котрий наша громада реалізовуватиме спільно з БО БФ"МХП-Громаді". Його загальний бюджет складає 130 000 гривень, з яких 30 000 гривень - це кошти Краснопільської сільської ради, 100 000 гривень - фінансування від БО «БФ «МХП - ГРОМАДІ».

В наших планах - зробити все можливе, аби відпочивальники почувалися на облаштованій території безпечно, комфортно і затишно.

Силами небайдужих людей та працівників сільської ради тут уже встановлено три кладки, розчищено берег водойми для майбутнього пляжу, прибрано територію від сухостою та сміття.

Про подальші кроки з втілення цього проєкту читайте в наших наступних повідомленнях.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора