Близько 1 800 000 гривень з бюджету громади вкладено в облаштування укриття Гранівського ліцею ім. О. Мельника.
Близько 1 800 000 гривень з бюджету громади вкладено в облаштування укриття Гранівського ліцею ім. О. Мельника.
Як відомо, заклад через відсутність укриття з початку повномасштабної війни вимушений був працювати в онлайн режимі.
Тож уже в січні місяці поточного року спільно з дирекцією ліцею нам вдалося організувати команду однодумців з числа працівників закладу, учнів, батьківської громадськості, комунального підприємства «Водограй» і підготувати до ремонтних робіт приміщення старої котельні. Свою підтримку в роботах надали СВК «Нива» (директор В.М.Долиняний) та підприємець П.М.Кравець.
Об‘єм проведених робіт був доволі великим: демонтували котли, звільнили приміщення від вугілля, зачистили від сміття.
Коштом місцевого бюджету було виготовлено проектно-кошторисну документацію та профінансовано всі подальші роботи: обладнано другий вихід, забетоновано підлогу, здійснено штукатурні роботи, облаштовано мережу освітлення, вентиляційну систему, водопостачання, внутрішню вбиральню, каналізацію.
Сьогодні - це світла, комфортна безпекова територія, повністю готова до прийому дітей. Укриття розраховане на 231 людину.